Opłaty

Przed wysyłką towaru, oryginał faktury lub paragon zostaje dołączony do opieczętowanego towaru i listu przewozowego. Obowiązuje natychmiastowy termin zapłaty, chyba że strony uzgodniły inaczej. Żadna opłata manipulacyjna nie jest pobierana.

karty płatnicze i sposoby płatności

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. W tym przypadku wszystkie transakcje przebiegają za pośrednictwem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Dane przesyłane przez szyfrowane łącze są bardzo bezpieczne, płatność kartą kredytową jest przetwarzana przez serwis Płatności.pl. Podczas zamówienia na Państwa karcie zostaje zablokowana zaliczka, po czym pod koniec dnia z konta zostanie pobrana wartość kwoty zamówienia.

Usługi firm partnerskich

Użytkownicy strony internetowej aktywując usługę dostawy wchodzą w relacje umowne z poszczególnymi usługodawcami (firmy spedycyjne, serwisy płatnościowe, banki itp.). Odpowiedzialność prawna za ofertę tych firm, których usługi mogą być dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej, leży wyłącznie po stronie odpowiednich firm. Użytkownik korzystając z usług dostawcy doprowadza do zawiązania relacji partnerskich wyłącznie z konkretnym przedsiębiorstwem, co zostaje osiągnięte zgodnie z umową wedle obowiązujących warunków.

Odpowiedzialność

Firma Inkontor Polska sp. zoo odpowiada wyłącznie za zdarzenia , które są wynikiem intencjonalnego działania lub zaistniały w wyniku wielkiego zaniedbania lub winy/złamania fundamentalnych ustaleń umowy przez Spółkę lub partnerów (np. firmę kurierską). Wszelka dalsza odpowiedzialność za szkody zostaje wyłączona.

Prawa autorskie

Zawartość strony Trampoliny.net.pl jest chroniona prawem autorskim. Powielanie informacji lub danych, zwłaszcza wykorzystanie tekstu lub zdjęć wymaga uprzedniej zgody firmy Inkontor Polska Sp. z o.o.

Dane osobowe

Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych takich jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu lub e-mail należy do najistotniejszych i najważniejszych czynników działalności gospodarczej. Dlatego też prowadzimy naszą działalność internetową zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym ochrony i bezpieczeństwa danych. Poniżej dowiedzą się Państwo, które informacje zbieramy i jak z nimi postępujemy.

Trampoliny.net.pl gwarantuje ochronę Państwa danych osobowych. To Państwo decydują, czy życzą sobie by przekazać nam np. w trakcie rejestracji, wypełniania ankiety itp., takie dane, czy też nie.

Żądane od Państwa informacje, istotne dla nas, będą przekazane wyłącznie na zasadzie dobrowolności.

Dla ustalenia wymiany handlowej (np. wysyłki wielopakietowej) niezbędnym jest przekazanie danych osobowych osobom trzecim (np. adresu mailowego).

Nie przekazujemy i nie sprzedajemy Państwa danych osobowych osobom trzecim ani nigdzie indziej!
Ze wszystkimi przesłanymi do nas danymi osobowymi zebranymi przez naszą firmę postępujemy zgodnie z zapisami prawnymi dotyczącymi telemarketingu, uzupełniającymi Przepisy o Ochronie Danych Osobowych oraz dalsze istotne przepisy prawne.

Przechowujemy i wykorzystujemy Państwa dane personalne, co najważniejsze, wyłącznie statutowo, jak jest wymagane przy wypełnianiu naszych zaistniałych zobowiązań kontraktowych i prawnych wobec Państwa.

Nigdy nie wysyłamy treści Państwa e-maili, z wyjątkiem kiedy pojawi się problem z Państwa zamówieniem. Również Państwa adres e-mailowy nie zostanie przesłany innym przedsiębiorstwom.


Wdrożenie i opiekę techniczną zapewnia syneo.pl